Światowy Dzień AIDS (2015) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Światowy Dzień AIDS (2015)

Dnia 1 grudnia 2015 roku z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS odbyła się w naszej szkole prelekcja przez radiowęzeł przygotowana przez klasę 1b (wych. mgr G. Kaszewski) pod opieką pedagoga szkolnego mgr B. Szymczyk-Bąchór. Uczniowie przygotowali również wystawkę poświęconą problematyce HIV i AIDS oraz przypinali uczniom i pracownikom szkoły czerwone wstążeczki na znak solidarności z zakażonymi wirusem HIV i chorymi na AIDS.