I LO – laureatem ogólnopolskiego konkursu „Projekt z klasą”

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Absolwenci i Przyjaciele Szkoły!

Miło nam poinformować, że nasze Liceum zostało laureatem IX edycji ogólnopolskiego konkursu na projekt edukacyjnyProjekt z klasą„.

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie i oddane głosy na Projekt nr 1717 – „Moja e-firma – mój sklep internetowy„. Pierwszy etap realizacji projektu, polegający na szkoleniu trenerów, odbędzie się w drugiej połowie maja, natomiast szkolenia dla uczniów I LO w pracowni informatycznej w czerwcu. Połączenie wiedzy z praktyką w postaci stworzenia i prowadzenia sklepu internetowego to jedna z form prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej coraz bardziej popularna. Wierzymy, że nasza inicjatywa przyczyni się do rozbudzenia ciekawości świata, rozwijania kreatywności, indywidualnych zdolności poznawczych, umiejętności uczestniczenia w życiu społecznym oraz kompetencji informatycznych i ekonomicznych.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie, a naszej młodzieży życzymy powodzenia!