Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Wakacji nadszedł czas…

Dobiegł końca kolejny rok szkolny, szczególny przede wszystkim dla uczniów klas pierwszych. Jaki był? Niewątpliwie był czasem wypełnionym intensywną pracą uczniów i nauczycieli, odkrywania siebie, zawierania przyjaźni, być może już na cale życie. Przeżywaliśmy chwile radosne, smutne, ale tylko te najpiękniejsze pozostaną w naszej pamięci.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 także miało wyjątkowy charakter – było bowiem powiatowym. W murach „Kazika” pojawiło się wielu znakomitych gości, m.in.: Starosta Olkuski – Bogumił Sobczyk, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kamil Wołek, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej Waldemar Mendak, Kierownik Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu Sebastian Korzeniowski oraz Wiceprezes Zarządu Oddziału ZNP w Olkuszu Renata Klimek.

Pani Dyrektor Irena Majda podsumowała tegoroczne nasze działania, wręczyła uczniom nagrody za najlepsze wyniki w nauce, osiągnięcia w olimpiadach, pracę na rzecz szkoły, propagowanie idei wolontariatu. Złożyła także życzenia dalszych sukcesów uczniom i nauczycielom.
Całość zwieńczył krótki, ale interesujący program artystyczny, który potwierdził muzyczne, taneczne konferansjerskie talenty naszej młodzieży i wprowadził wszystkich w wakacyjny nastrój.
Do zobaczenia we wrześniu!

Zaproszenie

Uroczyste Powiatowe Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019 odbędzie się dnia 19 czerwca (środa) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej. Po spotkaniu z Dyrekcją Szkoły, spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach.
Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w Bazylice św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu o godz. 8.00.

Serdecznie zapraszamy Uczniów i Rodziców.