Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Współpraca I LO z Urzędem Skarbowym w Olkuszu – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Współpraca I LO z Urzędem Skarbowym w Olkuszu

23 stycznia 2020 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu odbyły się warsztaty praktyczne pod hasłem e-podatki czyli rozliczamy deklarację PIT-37 z pracownikami Urzędu Skarbowego w Olkuszu. To już siódmy raz zorganizowano warsztaty dla uczniów w celu rozwijania umiejętności ekonomicznych a przede wszystkim praktycznych. Uczniowie dowiedzieli się o mikrorachunkach, ryczałtach i ulgach obowiązujących za 2019 rok.

Zajęcia w sali informatycznej dla uczniów klas pierwszych przeprowadziły profesjonalnie: Pani Izabela Rudzka, starszy kontroler skarbowy z Referatu Obsługi Bezpośredniej oraz Pani Justyna Świergoła, referent z Referatu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Olkuszu. Dziękujemy Pani Anecie Skoczek, Naczelnikowi Urzędu Skarbowego w Olkuszu za organizację warsztatów i współpracę.

Kształtowanie umiejętności w zakresie przedsiębiorczości to mocna strona I LO w Olkuszu. Dzięki współpracy z instytucjami takimi jak Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych czy Sąd Rejonowy w Olkuszu uczniowie mogą nabywać kluczowych kompetencji wymaganych na rynku pracy.