Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Laureat I miejsca w etapie krajowym 2 edycji europejskiego konkursu EChemTest – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Laureat I miejsca w etapie krajowym 2 edycji europejskiego konkursu EChemTest

Etap krajowy drugiej edycji Europejskiego Konkursu EChemTest dla uczniów odbywał się w styczniu 2013 roku. W etapie krajowym konkursu (test Chemia ogólna – poziom 1) uczestniczyły 163 osoby – z naszej szkoły 17 uczniów. Do poziomu wyższego (test Chemia ogólna – poziom 2) zakwalifikowało się ogółem 85 osób – spośród nich 10 z naszej szkoły.

Zwycięzcąlaureatem I miejsca – etapu krajowego konkursu został Paweł Chałuda z klasy 3e uzyskując wynik 91% w teście Chemia ogólna – poziom 2 (wspólnie z Marcinem Filipkiem z I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni – ta sama ilość punktów). Będą oni reprezentować nasz kraj na europejskim finale konkursu w Utrechcie (Holandia).

Laureatem VI miejsca został Artur Wójcik z klasy 3a, a wyróżnienie otrzymała Martyna Maleta z klasy 3e.