Małopolska Chmura Edukacyjna z Geografii – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Małopolska Chmura Edukacyjna z Geografii

W dniu 27 lutego 2020 roku odbyły się zajęcia edukacyjne w ramach projektu „Małopolskiej Chmury Edukacyjnej”. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas:1Bp i 2B realizujący geografię w zakresie rozszerzonym. Tym razem młodzież I LO pracowała w zespołach i poszukiwała odpowiedzi na pytanie: Jak manipulacja danymi społeczno- ekonomicznymi wpływa na nasze życie?

Zajęcia on- line z geografii prowadzone przez pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego cieszą się dużą popularnością w naszej szkole. Za dwa tygodnie kolejne spotkanie!