Awans do finału w II Małopolskim Turnieju Przedsiębiorczości (II 2014)

Miło nam poinformować, że Kapituła Turnieju wybrała 10 najwyżej ocenionych projektów konkursowych, wśród których znajduje się projekt uczniów z naszego liceum. Reprezentują nas: Dominik ZiarnoBartosz Substelny i Szymon Gus (wszyscy z klasy 2e). Opiekunem merytorycznym jest mgr Grzegorz Kaszewski. Finał Turnieju odbędzie się 17 marca 2014 roku w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania / Polish Open University.

Małopolski Turniej Przedsiębiorczości jest jednym z elementów Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Procesu Dydaktycznego w Zakresie Przedsiębiorczości, który Wyższa Szkoła Zarządzania / Polish Open University zainaugurowała w marcu 2006 roku, a którego celem jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie nowoczesnych metod nauczania oraz propagowanie postaw przedsiębiorczych, kreatywności i inicjatywy w działaniu, a także aktywnej postawy wśród młodzieży.
Temat tegorocznej edycji turnieju brzmi: „Zostań Einsteinem biznesu – innowacyjny pomysł na firmę„.

Patronat honorowy nad tym przedsięwzięciem objęli:

• Wojewoda Małopolski – Jerzy Miller
  • Marszałek Województwa Małopolskiego – Marek Sowa