Zakończenie roku szkolnego dla klas III (IV 2019)

Nic dwa razy się nie zdarza…” – pod takim hasłem odbyła się 26 kwietnia 2019 r. uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – ukończyli szkołę średnią.

Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Irena Majda, kierując ciepłe słowa do naszych maturzystów, życząc im bardzo dobrych wyników na maturze oraz trafnego wyboru dalszej drogi życiowej. Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów, a także nagrody i dyplomy dla tych, którzy szczególnie aktywnie uczestniczyli w życiu codziennym szkoły i godnie ją reprezentowali. Na ręce przewodniczących klas trzecich zostały przekazane drobne upominki od klas drugich, które wręczyła klasa 2c organizująca uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Wiele miłych i wzruszających chwil przeżyli absolwenci do tej pory w naszej szkole. Ale ich droga się nie kończy. Uczniowie klas drugich dedykowali im piosnkę: „Dni których jeszcze nie znamy”, która miała za zadanie uświadomić, że koniec tego etapu staje się początkiem kolejnego, miejmy nadzieję, że jeszcze lepszego.
Mamy nadzieję, że ten dzień zapadnie na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki.

Po długim majowym weekendzie na absolwentów czeka pierwszy z najważniejszych w życiu egzaminów – matura z języka polskiego. Teraz mają chwilę na złapanie oddechu i ostatnie powtórki przed egzaminowym maratonem. Wszystkim tegorocznym maturzystom życzymy udanego wypoczynku i powodzenia na maturze!


Zaproszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla klas III
odbędzie się dnia 26 kwietnia (piątek) 2019 roku
o godz. 11.00 w sali gimnastycznej.

Po spotkaniu z Dyrekcją Szkoły, spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach.
Serdecznie zapraszamy Uczniów i Rodziców.

Accessibility Toolbar