Najaktywniejsi wolontariusze klas III (2016-2019)

Wolontariusze z klas III, którzy bardzo aktywnie działali w latach 2016-2019 na rzecz potrzebujących pomocy i propagowali idee wolontariatu w środowisku lokalnym, otrzymali wpis na świadectwo:

Lena Pasich 3a, Bartosz Gil 3a, Iwona Kyzioł 3c, Ewelina Podgórska 3c, Joanna Podgórska 3c, Monika Gołębiowska 3d, Jakub Prządo 3d, Oliwia Bogusz 3e, Anna Rusek 3e.

Na szczególne podziękowanie zasługują również następujący uczniowie, którzy chętnie pomagali przy organizacji różnych akcji charytatywnych. Byli to:

Bartosz Kiszka 3a, Jakub Kubat 3a, Kacper Żurek 3a, Agata Biały 3b, Klaudia Czarnul 3b, Natalia Klonowska 3b, Alicja Paszkowska 3b, Julianna Cieślik 3c, Kamila Paulewicz 3c, Julia Szczepanek 3c i Natalia Nowosińska 3e.