Odbiór świadectw maturalnych

Drodzy Absolwenci!
Informujemy, że 11 sierpnia 2020r. (wtorek) w sali 23 wydawane będą świadectwa dojrzałości oraz informacje o wynikach egzaminu maturalnego według poniższego harmonogramu. Absolwenci klas:
III A 8.30-9.15
III B 9.20-10.00
III C 10.15-10.45
III D 10.50-11.30
III E 11.40-12.20
III F 12.30-13.15
III G 13.20-14.00
Absolwenci lat ubiegłych 14.05 -14.30
Prosimy o wchodzenie do szkoły wejściem ewakuacyjnym i przestrzeganie obowiązujących zaleceń sanitarnych (maseczki, dezynfekcja rąk, odległość).
Przypominamy również o obowiązku zwrotu książek do biblioteki szkolnej. Pozdrawiamy i do zobaczenia🙂