Dzień Edukacji Narodowej (2020)

Szanowni Państwo!
Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy podziękować za trud wkładany w kształcenie i  wychowywanie naszej młodzieży oraz za działania na rzecz rozwoju naszej Szkoły. Sukcesy uczniów zawdzięczamy w głównej mierze Państwa pracy i zaangażowaniu. Jesteście często najważniejszymi autorytetami i przewodnikami młodych ludzi, wzbudzacie w nich szlachetne aspiracje. Docieracie do uczniów z wizją nowoczesnego świata i rozwoju nauki oraz dziedzin, w których się specjalizujecie. Wskazujecie młodzieży autentyczne wartości, pokazujecie jak należy szanować Ojczyznę, funkcjonować w społeczeństwie i żyć w rodzinie. Dzięki Państwa pasji, zaangażowaniu i entuzjazmowi, szkoła jest bardziej przyjazna i otwarta, a jakość kształcenia coraz wyższa.

Życzymy aby Państwa praca zawodowa obfitowała w sukcesy, a życie osobiste było pełne szczęścia i zdrowia. Niech Państwa wiedza i pasja spotykają się z uznaniem i szacunkiem uczniów i będą dla nich inspiracją do własnego rozwoju i poszukiwań.

Pozdrawiamy serdecznie
Wasza Dyrekcja