Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Powiatowe zakończenie roku szkolnego

Dnia 27 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbyło się powiatowe zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Pani Dyrektor Irena Majda podsumowała rok szkolny, podziękowała i pogratulowała wszystkim uczniom ich sukcesów oraz życzyła bezpiecznych i udanych wakacji.

Następnie słowa podziękowania do nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim młodzieży, skierowała Starosta Powiatu Olkuskiego pani Barbara Rzońca. Kolejną osobą, która zabrała głos był Przewodniczący Rady Powiatu pan Robert Herzyk.
Uroczystość uświetnili swoją obecnością również: Probosz parafii pw. św Andrzeja Ap. – ks. Mieczysław Miarka, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej – pan Waldemar Mendak, Przewodniczący Komisji ds. Edukacji i Kultury oraz Kultury Fizycznej i Turystyki – pan Danek Ziarno, Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Dąbrowie Górniczej – pan Paweł Sobczak, Zastępca Przewodniczącego Pracowników Oświaty NSZZ Solidarność – pani Halina Kapkowska, Teatrolog – pani Iwona Pawłowska.

Kolejnym punktem programu był odbiór nagród i świadectw z wyróżnieniem (aż 40% uczniów) oraz wręczenie nagród za 100% frekwencję, wolontariat, projekty, a także zwycięstwa w szkolnych konkursach.
Uroczystość uświetniły występy naszej młodzieży: Klaudii Piątek (1g), Kamili Sioły (1d), Borysa Stepanyana (1c), grupy cheerleaders oraz Adriana Pateja (2d). Całość poprowadziła Anna SzczeparaPiotr Reguła z klasy 2d.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanego wypoczynku, wspaniałych podróży, interesujących przygód i pięknej pogody.