Projekt z klasą – edycja IV

I LO w Olkuszu – Najlepiej zaprojektowana Szkoła w Polsce!

Nasza szkoła zgłosiła do IV edycji konkursu „Projekt z klasą” aż 26 projektów edukacyjnych – najwięcej w Polsce! Tym samym zdobyła tytuł „Najlepiej zaPROJEKTowanej Szkoły 2014” w Polsce oraz Tablicę Multimedialną!

Organizatorem konkursu na projekty edukacyjne było Wydawnictwo Nowa Era z Warszawy. Konkurs był oceniany w dwóch kategoriach: kapituła konkursu przyznała 10 grantów po 2000 zł i internauci przyznali również 10 grantów po 2000 zł każdy. W sumie zgłoszono 472 projekty do konkursu.

Decyzją Internautów głosujących na projekty konkursowe na stronie www.projektzklasa.pl, nasza szkoła otrzymała grant  w wysokości 2000 zł. Nagroda zostanie przeznaczona na dofinansowanie realizacji projektu edukacyjnego „I LO Przedsiębiorcza Szkoła”. Uczniowie Naszego Liceum, będą uczestniczyć w różnych kursach zorganizowanych w naszej szkole, które pozwalają uzyskać uprawnienia do wykonywania dodatkowej pracy. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i sympatykom szkoły za głosy oddane na Nasz projekt. Mamy nadzieję, że w następnej edycji będziecie również z Nami. Gratulujemy, bo to sukces całej społeczności I LO i przyjaciół szkoły.

Accessibility Toolbar