Rajd integracyjny – Olkusz-Rabsztyn-Bogucin (IX 2014) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Rajd integracyjny – Olkusz-Rabsztyn-Bogucin (IX 2014)

Rajd integracyjny klas pierwszych szlakiem Króla Kazimierza Wielkiego
na trasie Olkusz-Rabsztyn-Bogucin

Wszystkie klasy miały za zadanie przygotować prezentację odzwierciedlającą zainteresowania i zdolności uczniów naszego liceum. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i talentem: od piosenek przez sztuki walki po tańce i wiersze. Tę część rywalizacji wygrała klasa 1d, w kobietach siła!
Następnie przyszła kolej na część sportową, uczniowie w różnych konkurencjach rywalizowali ze sobą o dzień niepytania. Tutaj również udało się wygrać klasie 1d, wstydźcie się panowie!
W zażartej rywalizacji główną nagrodę zdobyła klasa 1d.
Po zakończeniu konkurencji artystycznych i sportowych przyszedł czas na integracyjne ognisko z kiełbaskami, na które drewno nazbierali dzielni drwale z klasy 1a.

Mimo wcześniejszych niesprzyjających prognoz pogoda dopisała. Cały rajd upłynął w przyjaznej atmosferze, a na twarzach uczestników cały czas gościły uśmiechy.