Nagroda Jakości Nauczania – Sapere Auso 2016

Nagroda Jakości Nauczania Sapere Auso 2016 – VII Edycja

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze Liceum zostało Laureatem Nagrody Jakości Nauczania SAPERE AUSO 2016 w kategorii szkoła ponadgimnazjalna.

25 października 2016 roku w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie odbyła się uroczysta Gala Nagrody Jakości Nauczania Małopolskiej Fundacji Stypendialnej SAPERE AUSO podczas której naszą Szkołę reprezentowały Pani Dyrektor Irena Majda wraz z Panią Wicedyrektor Barbarą Tarczyńską.
Statuetki i certyfikaty tegorocznym laureatom wręczyli Prezes Fundacji Aleksander Palczewski, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmiku Województwa Małopolskiego Pani Barbara Dziwisz oraz  Dyrektor Departamentu Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Pan Dariusz Styrna.

Warto dodać, że ta prestiżowa nagroda została ustanowiona celem uhonorowania placówek oświatowych, klubów sportowych i instytucji kultury, mających niezaprzeczalny dorobek wychowawczy w kształtowaniu nowego pokolenia Małopolan, posiadających wybitne osiągnięcia w pracy z młodzieżą. W tegorocznej edycji konkursu za taką właśnie placówkę zostało uznane I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Nasza szkoła, jako jedyna w powiecie olkuskim,  znalazła się w gronie 10 wyróżnionych tym zaszczytnym tytułem placówek województwa małopolskiego.

Wszystkim, którzy swoją codzienną pracą  przyczyniają się do rozwoju naszej młodzieży składamy serdeczne podziękowania.

Accessibility Toolbar