I LO Olkusz – Szkoła Roku 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w finale wojewódzkim plebiscytu SZKOŁA NA MEDAL nasze Liceum zajęło I miejsce uzyskując tym samym tytuł „SZKOŁA ROKU 2018” oraz zdobywając cenne nagrody m.in.: voucher na zakup wyposażenia o wartość 3,5 tys. zł , voucher na reklamę w „Gazecie Krakowskiej”, „Dzienniku Polskim” i serwisach gazetakrakowska.pl, dziennikpolski24.pl i naszemiasto.pl o wartości 3 tys. zł, roczny patronat „Dziennika Polskiego” lub „Gazety Krakowskiej”, zaproszenie na specjalistyczne szkolenie FlexiForm Day Edukacja, poświęcone multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji.
Plebiscyt, zorganizowany przez „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego i Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbył się w dniach 15-23 X 2018r.

– Pragniemy docenić szkoły, w których panuje najlepsza atmosfera, cieszące się świetną opinią w swoich społecznościach. Takie, w których uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, które dbają o talenty, a równocześnie skutecznie wspomagają wszystkich podopiecznych.” – powiedział Dariusz Kołacz, wiceprezes oddziału Polskapress w Krakowie.

Dziękujemy bardzo za nominację do plebiscytu jak również za niesamowite wsparcie, poświęcony czas i oddane głosy będące dowodem uznania podejmowanych przez nas działań.
Zdobyte wyróżnienie to nie tylko zaszczyt ale także motywacja do dalszej rzetelnej pracy na rzecz naszych Uczniów oraz całej Społeczności I Liceum i regionu.
Szkoła Rokuto sukces nas wszystkich!

Dziękujemy również za nominację naszych nauczycieli do kolejnej edycji plebiscytu NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018.

– Celem naszej akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli – mówi Dariusz Kołacz, wiceprezes oddziału Polskapress w Krakowie, wydawcy „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”. – Szukamy belfrów, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem. Szukamy nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając swój czas wolny. Medale Marszałka Województwa Małopolskiego czekają na tych, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością, fachowością, a czasem nawet… surowością.”

Gratulujemy mgr Marii Piasny – wieloletniej nauczycielce fizyki, która zajęła I miejsce w etapie powiatowym w kategorii „Nauczyciel Szkół Ponadpodstawowych”.

Accessibility Toolbar