Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
I LO laureatem ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji” – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

I LO laureatem ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasze Liceum zostało laureatem XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”. Projekt pt. „Atrakcje turystyczne regionu na zajęciach z montażu wideo” został wyróżniony przez Kapitułę Konkursową spośród 457 nadesłanych pomysłów na projekty edukacyjne i znalazł się w gronie 20 nagrodzonych ze szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Nasze Liceum zostanie zatem ponownie wpisane na Mapę Dobrze zaPROJEKTowanej Edukacji oraz otrzyma grant wartości 1000 zł na realizację pomysłu i półroczną prenumeratę magazynu FOCUS. Opiekunem merytorycznym projektu jest nauczyciel informatyki dr Dariusz Markiewicz.