IINAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2024/2025 !!!

W poniedziałkowe przedpołudnie, 2 września br. odbyło się, uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. W uroczystości brali udział: Starosta Olkuski Pan Bogumił Sobczyk, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej i Promocji Starostwa Powiatowego w Olkuszu Pani Magdalena Sołtysik, Grono Pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców, uczniowie oraz absolwenci.

Pani Dyrektor Irena Majda przywitała wszystkich bardzo serdecznie, przedstawiła informacje dotyczące organizacji tego roku szkolnego, a także wręczyła dwóm uczniom ufundowane, już po raz jedenasty przez absolwentkę I Liceum dr Zofię Krzysztoforską – Weisswasser, Stypendium w postaci vouchera na kurs języka niemieckiego w Instytucie Austriackim w Krakowie. Złożyła także całej Społeczności życzenia owocnej współpracy, wzajemnej życzliwości i szacunku, entuzjazmu i zapału do nauki, odkrywania na nowo swoich pasji, wiele radości, zadowolenia i sukcesów.

Część oficjalną oraz program artystyczny przygotowała klasa 2B i 2F z wychowawcami dr. Robertem Herzykiem i mgr Agnieszką Piasny.

O dekorację oraz fotorelację zadbał mgr Wiesław Nadymus.

Pamiętajmy, że szkoła to nasz drugi dom i wspólnie tworzymy karty jej historii .