Drogi Ósmoklasisto! – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Drogi Ósmoklasisto!

Już w najbliższym czasie, dokładnie 17 maja br., rozpocznie się rekrutacja elektroniczna do szkół ponadpodstawowych.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego Liceum. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce REKRUTACJA. Pamiętaj jednak, że wypełniając wniosek o przyjęcie do szkoły możesz wybrać dowolną liczbę klas i, że liczba punktów rekrutacyjnych zadecyduje o Twoim przyjęciu.
Życzymy powodzenia na egzaminach i dokonania właściwego wyboru szkoły.
WYBIERZ Z NAMI SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Po więcej informacji zapraszamy do: