Zaproszenie do udziału w VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym

Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w VIII Powiatowym Konkursie Matematycznym.

Patronat nad Konkursem objął  Starosta Olkuski oraz Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu olkuskiego. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 2 uczniów. Nazwisko i imię ucznia należy zgłosić organizatorom w terminie do 19 maja 2023 r. na adres email: konkurs.1lo.olkusz@gmail.com . Zgłoszenie uczestnika do konkursu następuje przez szkołę na karcie zgłoszeniowej.

Konkurs będzie miał miejsce w budynku naszego liceum 26 maja 2023 r. (piątek) o godzinie 9:00. Wyniki zostaną podane do wiadomości 29 maja 2023 r. na stronie internetowej szkoły.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 31 maja 2023 r. (środa) o godz. 11:30.

Zapraszamy serdecznie