Zajęcia klasy akademickiej SGH w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

9 listopada uczniowie 2b i 3b wzięli udział w zajęciach klasy akademickiej SGH w Warszawie. Były to zajęcia z rachunkowości – analiza bilansu firmy i obliczanie zysku oraz zajęcia warsztatowe z makroekonomii.

Następnie uczestnicy spotkali się z absolwentami naszego Kazika, którzy w chwili obecnej studiują na tej Uczelni.

Wieczorem licealiści wyruszyli na tętniące życiem Stare Miasto z uliczkami wybrukowanymi kostką i średniowiecznymi budynkami odnowionymi po II wojnie światowej.

10 listopada uczniowie wybrali się na Cmentarz Powązkowski oraz Cmentarz Wojskowy na Powązkach, by odwiedzić groby znanych i zasłużonych Polaków.

Kolejno zwiedzili POLIN – Muzeum Historii Żydów Polskich, nowoczesną instytucję kultury, ukazującą dzieje Żydów.