Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Sukces Filizoficzny! – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Sukces Filizoficzny!

Pragniemy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością!
Uczeń klasy 2e naszego Liceum, Bartosz Zabdyr, odniósł wspaniały sukces – został laureatem XXXIII OLIMPIADY FILOZOFICZNEJ.

19 kwietnia ogłoszono jej wyniki, z których dowiadujemy się, że Bartek zajął 12 miejsce wśród laureatów olimpiady. Serdecznie gratulujemy naszemu Uczniowi i Koledze wspaniałego osiągnięcia i jesteśmy dumni z jego zwycięstwa