Najaktywniejsi wolontariusze (2013/2014)

W Klubie Wolontariuszy działali następujący uczniowie:

klasa 1a – Szymon Kasprzyk, Monika Rogóż, Marika Skalska

klasa 1b – Karolina Kozioł, Patrycja Piłka, Krzysztof Tomsia, Karolina Siewior, Jadwiga Zub

klasa 1c – Bartosz Boniecki, Aleksandra Janas, Kamila Kurkowska, Daria Łaskawiec, Julia Mrożek, Patrycja Papaj, Borys Stepanyan

klasa 1d – Magdalena Dołęga, Aleksandra Mendak, Monika Woszczek, Olga Wójcikowska, Maria Taborek

klasa 1e – Magdalena Harężlak, Ewelina Papaj, Daniel Rędzi, Szymon Sorodnik, Aleksandra Zwolińska, Renata Żebrak

klasa 1f – Katarzyna Bugaj, Gabriela Brodzińska, Marta Chwast, Natalia Molik, Justyna Piotrowska, Zuzanna Todor, Anna Windak, Adrianna Zawada

klasa 1g – Kamila Kowalczyk, Kamil Werner, Jan Wiśniewski

klasa 2a – Joanna Czerwińska, Paweł Dzień, Jakub Piasny, Kamil Sobolewski, Monika Zięba

klasa 2b – Klaudia Gąsiorowska, Michał Kiełtyka, Marta Kocjan, Julia Krzysztofek, Karolina Kwiecień, Łukasz Łuszczek, Joanna Mistela, Anna Piasna

klasa 2c – Karolina Barczyk, Klaudia Bieniek, Katarzyna Bieniecka, Agnieszka Gamrat, Aleksandra Grzanka, Marta Kasprzyk, Natalia Karłowska, Amadeusz Kierepka, Michalina Kućmierz, Weronika Podgórska, Paulina Wilk, Joanna Woźniczko, Joanna Zielińska

klasa 2d – Jakub Gamrat, Martyna Kraińska, Joanna Kula, Justyna Maniak, Zuzanna Polak, Ewa Sierka

klasa 2e – Klaudia Bieniek, Klaudia Kuć, Olga Nocoń

klasa 3a – Aleksandra Cieślik, Maciej Majewski

klasa 3b – Katarzyna Kamoda

klasa 3c – Karolina Gamrat, Joanna Gęborska, Klaudia Janeczek, Anna Piputa

klasa 3d – Klaudia Kula

Najaktywniejsi wolontariusze

Wolontariusze, którzy przepracują co najmniej 20 godzin rocznie na rzecz instytucji lub organizacji pozarządowych otrzymują wpis na świadectwo szkolne zgodnie z art. 44 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2013 roku o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. Nr 96, poz.873 z późniejszymi zmianami).

W roku szkolnym 2013/2014 wpis na świadectwo szkolne otrzymali następujący uczniowie:

Bartosz Boniecki (1c), Michał Kiełtyka (2b), Katarzyna Bieniecka (2c), Aleksandra Grzanka (2c), Weronika Podgórska (2c), Joanna Woźniczko (2c), Joanna Zielińska (2c), Paulina Wilk (2c), Joanna Kula (2d), Klaudia Bieniek (2e), Klaudia Kuć (2e)

Z klas III w roku szkolnym 2013/2014 najaktywniej działali:

Aleksandra Cieślik (3a), Maciej Majewski (3a), Katarzyna Kamoda (3b), Karolina Gamrat (3c), Joanna Gęborska (3c), Klaudia Janeczek (3c), Anna Piputa (3c), Klaudia Kula (3d)