V Powiatowy Konkurs Matematyczny – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

V Powiatowy Konkurs Matematyczny

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na V Powiatowy Konkurs Matematyczny dla Gimnazjalistów organizowany przez naszą szkołę, który odbędzie się 6 czerwca 2018 roku o godz. 10.00.
Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie wszystkich szkół gimnazjalnych z terenu powiatu olkuskiego. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie 5 uczniów. Zgłoszenia pisemne (załącznik nr 1) należy dostarczyć na nasz adres. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 25 maja 2018 roku. Istnieje możliwość zgłoszenia telefonicznego (tel. 32 6431490). W takim przypadku zgłoszenie pisemne należy przynieść ze sobą na konkurs.

Regulamin konkursu ]

Wyniki konkursu – komunikat Jury ]