Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA 2024.

Niezwykle miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w dziedzinie fizyki.

Najlepszy w kraju – 1 miejsce, BRAWO Stasiu

Stanisław Ledziński, uczeń klasy 3a, został laureatem I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA 2024.

Daniel Kędziora, uczeń klasy 4e, został laureatem III stopnia XVII Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH  w dziedzinie fizyki.

Ponadto w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA 2024 w tegorocznej edycji 27 uczniów uzyskało wyróżnienia:
* z klasy 2a – 9 uczniów:
Baranik Maria;  Barczyk Sergiusz;  Broczkowski Adam;  Glanowska Natalia;  Haberka Jakub;  Natkaniec Aleksandra;  Pałka Wojciech;  Postołek Szymon;  Siemieński Kamil.
* z klasy 3a – 9 uczniów:
Babiuch Aleksandra;  Gajer Filip;  Grela Laura;  Hamerlik Natalia;  Janda Zofia;  Karcz Bartosz;  Mirek Piotr;  Pałka Dawid;  Piotrowski Miłosz.
* z klasy 4a – 7 uczniów:
Domagała Karol,  Dziuba Julia,   Grewenda Wiktoria,  Kilian Weronika, Kowalska Nike,  Papierniak Szymon,  Wójcicki Filip.

Uczniowie z fizyką na poziomie podstawowym
* z klasy 2e
Sroka Szymon i Tomza Jakub także uzyskali wyróżnienie. Tym bardziej nas to cieszy, że osiągają takie sukcesy, mimo mniejszej ilości zajęć z fizyki.

Uczniów przygotowała – mgr Maria Piasny oraz mgr Ewa Leśniewska. Serdecznie gratulujemy.