Świetlica im. Jana Pawła II – zabawa karnawałowa (II 2015)

Zabawa karnawałowa w świetlicy przy parafii św. Andrzeja w Olkuszu

11 lutego 2015 roku w kończącym się karnawale nasze wolontariuszki Weronika Podgórska i Joanna Woźniczko realizujące projekt: „Młodzież w działaniu – olkuska szkoła liderów” zorganizowały zabawę dla dzieci z Świetlicy im. Jana Pawła II przy parafii św. Andrzeja.
Bal poprzedzony został plastycznymi warsztatami, które Asia i Weronika przeprowadziły z dziećmi. Dzięki temu każdy uczestnik zabawy mógł wystąpić w wybranym przez siebie karnawałowym przebraniu. W organizację wszystkich tych spotkań i imprez włączyli się chętnie i aktywnie członkowie Koła Wolontariatu z I LO. Ta impreza zakończyła w naszej szkole realizację projektu, którego inicjatorem i koordynatorem było Stowarzyszenie Res Sacra Miser w Olkuszu. Dziękujemy Stowarzyszeniu za zaproszenie do projektu, a młodzieży za poświęcony czas i zaangażowanie.

Opiekunowie projektu:
– z ramienia Stowarzyszenia Res Sacra Miser – Pani Anna Dela