Teatr Wild West Theatre w I LO (IV 2017)

6 kwietnia 2017 roku uczniowie klas: IaIbIdIIa oraz IIc mieli niepowtarzalną szansę obejrzeć spektakl w języku angielskim w naszej szkole, w wykonaniu Teatru Anglojęzycznego Wild West.

Aktorzy w humorystyczny sposób przedstawili perypetie ojca i syna w sztuce „The Night In”. Spektakl w zabawny sposób opowiadał o przygotowaniach ojca (wdowca) do randki w ciemno, na którą umówił go syn. Podczas rozważań na temat przebiegu spotkania bohaterowie przekazali młodym widzom kilka ważnych życiowych prawd. Uczniowie mieli szansę nie tylko sprawdzić swoje umiejętności językowe, ale również nauczyć się jakie wartości naprawdę liczą się w relacjach międzyludzkich.

Sztuka spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem młodzieży, uczniowie dobrze bawili się podczas spektaklu, a na koniec uczestniczyli w krótkim spotkaniu z aktorami, mając okazję porozmawiać z nimi w języku angielskim. Młodzi widzowie stwierdzili, że warto kontynuować współpracę, więc było to pierwsze, ale na pewno nie ostatnie spotkanie z teatrem Wild West.

Accessibility Toolbar