Targi Wolontariatu (XII 2017)

7 grudnia 2017 r. odbyły się Targi Wolontariatu w Domu Kultury w Wolbromiu organizowane przez Centrum Wolontariatu i Stowarzyszenie Dobroczynne „Res Sacra Miser” w Olkuszu oraz Zespołu Szkół w Wolbromiu.
Wszystko to w ramach projektu „Potrzebujesz mnie – więc jestem”, w którym poprzez organizację „X Targów Wolontariatu” dziękujemy wolontariuszom za trud i poświęcenie w niesieniu pomocy potrzebującym.

W tym roku publiczność zgromadzona w Domu Kultury, została zaproszona w podróż do świata wykreowanego przez brata Alberta. „Bez miłości grosz jest szorstki, strawa podana niesmaczna, opieka najlepsza niemiła” – to cytat, który stał się hasłem przewodnim tegorocznej gali.

Ważnym punktem wydarzenia było ogłoszenie wyników konkursu „Wolontariusz Roku 2017”. Nasi uczniowie Monika Gołębiowska i Jakub Prządo z klasy 2d otrzymali WYRÓŻNIENIE.
Naszą szkołę reprezentowali wolontariusze z następujących klas: 1f2c2d i 2e.