UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 (środa) o godz. 10:00. Ze względu na sytuację epidemiczną zapraszamy do sali gimnastycznej nauczycieli oraz dwóch przedstawicieli z każdej klasy II i III. Wychowawcy wraz ze swoimi wychowankami spotykają się w wyznaczonych salach i biorą udział w uroczystości on-line. Msza Święta z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego dla uczniów, nauczycieli i pracowników odbędzie się w Bazylice Św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu o godz. 8.00. Zapraszamy serdecznie.

Spotkania klas z wychowawcami

Klasa Profil Wychowawca Sala
1a mat-fiz-ang mgr Marta Macek 24
1b mat-wos-his/geo mgr Grzegorz Kaszewski 5
1c pol-ang-biol/his mgr Angelika Kubańska 47
1d biol- chem-mat/ang dr Mariusz Szczepański 50
1e mat-inf-ang/fiz mgr Anna Miszczyk 34
 
2a mat-fiz-ang mgr Maria Piasny 37
2b mat-wos-his/geo mgr Małgorzata Dachowska 48
2c biol-chem-ang mgr Anna Jurga- Rychlińska 36
2d biol- chem-mat mgr Renata Dylewska 29
2e mat-inf-fiz mgr Ewa Leśniewska-Sowa 38
 
3a/P mat-fiz-j.ang mgr Agnieszka Piasny 42
3b/P mat-wos-his/geo mgr Aneta Durbas 25
3c/P biol-chem-j.ang mgr Anna Baran 30
3d/P biol- chem- mat mgr Beata Drzewiecka 55
3e/P mat- inf- fiz mgr Katarzyna Pięta 46
 
3a/G mat- fiz- j.ang mgr Krystyna Jurga 22
3b/G mat- his/geog-wos/inf mgr Anna Gardyła 23
3c/G biol- chem- ang mgr Bożena Matusik 43
3d/G biol- chem- mat mgr Anna Reguła 49
3e/G mat- inf- fiz mgr Marta Sosińska 6

 


Relacja

W środę, 1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Epidemiczne ograniczenia wpłynęły na organizację tej uroczystości w naszym liceum. Tym razem nie mogliśmy się zgromadzić wszyscy w sali gimnastycznej. Tu swoją obecnością zaszczycili nas: Dyrekcja Szkoły, Grono Pedagogiczne, Kierownik Wydziału Zamiejscowego Akademii WSB w Olkuszu – mgr inż. Sebastian Korzeniowski, przedstawiciele rodziców z zastępcą przewodniczącej Rady Rodziców – dr. Mariuszem Miąsko oraz przedstawiciele uczniów i absolwentów. W akademii uczestniczyli jednak wszyscy uczniowie dzięki transmisji na żywo, zasiadając w swoich salach z wychowawcą.
Podczas uroczystości Pani Dyrektor Irena Majda, przedstawiła informacje dotyczące organizacji tego roku szkolnego, wręczyła dwóm uczennicom: Darii Bińczyckiej z kl. 3 d/p oraz Wiktorii Miąsko z kl. 3b/g, ufundowane – już po raz ósmy, przez absolwentkę I Liceum dr Zofię Krysztoforską – Weisswasser Stypendium w postaci bonu na kurs języka niemieckiego w Instytucie Austriackim w Krakowie, przekazała uczniowi kl. III e/p Kacprowi Słaboniowi gratulacje wraz z dyplomem Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz złożyła życzenia całej Społeczności bezpiecznego i pomyślnego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów.
Głos zabrali nasi goście oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Natalia Bocianowska.
Uroczystość przygotowała klasa II b pod kierunkiem mgr Małgorzaty Dachowskiej. Za oprawę muzyczną odpowiadała – mgr Dorota Mączka.
Dziękujemy i pomyślności w nowym roku życzymy😃

Accessibility Toolbar