Obchody 70-lecia działalności Szkolnego Związku Sportowego

W dniu 27 października 2023r. I Liceum Ogólnokształcące im.K.K.Wielkiego miało zaszczyt uczestniczyć w jubileuszowych obchodach 70-lecia działalności Szkolnego Związku Sportowego. Jednym z punktów programu było podsumowanie rywalizacji sportowej szkół średnich za rok szkolny 2022/2023. Spośród wszystkich szkół ponadpodstawowych w województwie małopolskim nasza szkoła zajęła 8 miejsce w rankingu. Olkuski Kazik był jedyną szkołą z powiatu olkuskiego, która zajęła tak wysokie miejsce. Na ręce pani Edyty Feliksik, przedstawiciela nauczycieli wychowania fizycznego naszego liceum, pan prezes MSZS Waldemar Gramek wręczył pamiątkowe wyróżnienie i złożył gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy podejmowali sportowe wyzwania w całym roku szkolnym.

Accessibility Toolbar