Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej (2023)

W piątek, 13 października 2023 r., w  przededniu Dnia Edukacji Narodowej i 250 rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej, odbyły się w naszej szkole Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości, której gospodarzami byli Starosta  Olkuski Pan Bogumił Sobczyk i Pani Dyrektor Irena Majda, obecnością zaszczycili nas m.in. przedstawiciele władz państwowych, wojewódzkich i powiatowych, radni Rady Powiatu, dyrektorzy instytucji oraz jednostek powiatowych, dyrektorzy szkół ponadpodstawowych, przedstawiciele związków zawodowych, obecni i emerytowani nauczyciele naszego liceum, pracownicy oświaty, przedstawiciele Rady Rodziców, a także uczniowie klas I.

Uroczysta akademia była okazją do podziękowań, gratulacji oraz do podkreślenia szczególnej wartości pracy nauczycieli i wychowawców. Pani Dyrektor oraz przemawiający goście złożyli również wszystkim pracownikom oświaty serdeczne życzenia.  Jako wyraz uznania zostały wręczone Nagrody Starosty oraz Nagrody Dyrektora Szkoły. Nagrodę Starosty Olkuskiego otrzymali: mgr Maria Piasny i dr Mariusz Szczepański. Gratulujemy serdecznie.

W tym ważnym dniu uroczyste  ślubowanie złożyli uczniowie klas I. Było nam bardzo miło powitać ich w gronie pełnoprawnych uczniów naszej Szkoły. Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej uświetnił występ artystyczny w wykonaniu uzdolnionej młodzieży naszego Liceum. Nie zabrakło też wspomnień, wzruszeń i wielu ciepłych słów.

Accessibility Toolbar