Światowy Dzień Rzucania Palenia (2015) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Światowy Dzień Rzucania Palenia (2015)

Klasa 1a pod opieką wychowawcy pani Beaty Drzewieckiej i pedagoga szkolnego pani Beaty Szymczyk-Bąchór zajęła się 20 listopada 2015 roku organizacją obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia.

Zaproszono przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olkuszu panią Ewelinę Bączek i panią Katarzynę Kamionkę, które umożliwiły młodzieży badanie SMOKERLYZEREM (na obecność tlenku węgla w organizmie człowieka), a także przeprowadziły prelekcję.
Przygotowano wystawkę zachęcającą palaczy do rzucenia nałogu oraz rozdano wszystkim uczniom naklejki: „MODA NA NIEPALENIE”.