Światowy Dzień Walki z Otyłością (2017)

Światowy Dzień Walki z Otyłością w naszej szkole odbył się 21 października 2017 roku. Klasa 1d pod opieką wychowawcy Anny Jurgi-Rychlińskiej i pedagoga szkolnego Beaty Szymczyk-Bąchór, przygotowała konkurs na najbardziej zdrowo odżywiającą się klasę, który wygrały kl. 2c i 1b. Wyróżnienie otrzymały kl. 2d i 1c.

Szkoła wypełniła się zapachem warzyw i owoców, a na ławkach zagościło pełnoziarniste pieczywo i smaczne sałatki. Przekąski, którymi uczniowie mogli sie częstować przygotowała klasa 1d, która wykonała również gazetkę tematyczną. W tym dniu na przewiązce towarzyszyły nam „świeżaki”, które przypominały o tym, że nasze życie powinno być świeże i zdrowe.

Dziękujemy wszystkim klasom za włączenie się w akcję i zachęcamy do jedzenia pełnowartościowych posiłków.