Światowy Dzień Zdrowia (2011) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Światowy Dzień Zdrowia (2011)

W dniu 7 kwietnia 2011 roku w naszej szkole przeprowadzono akcję zgodnie z obchodami Światowego Dnia Zdrowia (klasa 2c) na temat „Moje sposoby na mikroby„. Odbył się konkurs plastyczny na plakat na w/w temat dla uczniów klas pierwszych i drugich a także przygotowano wystawkę na przewiązce.

Nasi uczniowie brali również udział w powiatowych obchodach Światowego Dnia Zdrowia oraz w konkursie multimedialnym dla szkół ponadgimnazjalnych „Moje sposoby na mikroby”. Zajęli w nim II miejsce – Martyna Stach i Karolina Minor z klasy 2f oraz III miejsce– Michalina Warska z klasy 1e.