Dzień Chłopaka (2011)

Od wielu lat 30. września należy do chłopców i przyjęło się nazywać ten dzień „Dniem Chłopaka„. W naszej szkole obchody zaczęły się kilka dni wcześniej.

Wśród dziewcząt przeprowadzono ankietę, w której uczennice wszystkich klas oddawały głosy na chłopców w poszczególnych kategoriach. W piątek ogłoszono oficjalne wyniki. W kategorii „Najprzystojniejszy” zwyciężył Miron Kania z klasy 3e, „Najsympatyczniejszym” ogłoszono Krystiana Dyducha (2d), „Najbardziej wysportowany” to Kuba Kopecki (2a), „Najinteligentniejszym” okazał się Błażej Kaleta (2e), a „Szkolnymi Casanovami” zostali Miron Kania (3e), Łukasz Janda (1d) i Michał Graczyk (3a). Odbył się także konkurs na najciekawsze przebranie pod hasłem „Mój idol„. Chłopcy prezentowali się na szkolnej przewiązce niczym światowej sławy modelki. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Norbert Dybich (2e), Kuba Kopecki (2a), Szymek Gurgul (2a) i Wojtek Klich (2a).

Przez ponad godzinę chłopcy mogli się również pochwalić swoimi umiejętnościami na turnieju w CoD. W grze wzięło udział 16 zespołów po 4 chłopaków. Po zaciętej walce zwyciężyli uczniowie klasy 3e, czyli Miron Kania, Marcin Pietraszewski, Wojtek Pasich i Marcin Chrupek. W finale pokonali drużynę z 2a. Trzecie i czwarte miejsce przypadło w udziale zespołom z klas 2d i 1d.

Uczniowie liceum mogli się też bawić na dyskotece zorganizowanej z okazji „Dnia Chłopaka” w czwartek 29. września. Organizacją wszystkich atrakcji zajął się Samorząd Uczniowski.

Accessibility Toolbar