227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w I LO – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja w I LO

Tegoroczne – szkolne obchody Święta Konstytucji 3 Maja przygotowali uczniowie klasy IB wraz z wychowawczynią Angeliką Kubańską. Z tej okazji 27 kwietnia w naszym liceum został zorganizowany quiz historyczny na temat Ustawy Rządowej uchwalonej w 1791r. W konkursie uczestniczyła młodzież klas pierwszych i drugich.

I miejsce zajęli uczniowie klasy IIB wygrywając nagrody rzeczowe oraz „Dzień Niepytania”, II miejsce zdobyła młodzież z klasy IID również wygrywając „Dzień Niepytania” zaś III miejsce zajęła klasa IA– nagrodzona „Godziną Niepytania”.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy wiedzy.