Deprecated: Return type of mtekk\adminKit\setting\setting_base::jsonSerialize() should either be compatible with JsonSerializable::jsonSerialize(): mixed, or the #[\ReturnTypeWillChange] attribute should be used to temporarily suppress the notice in /home/loolkusz/www/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/adminKit/setting/class-mtekk_adminkit_setting_base.php on line 66
Msza św. w intencji całej Społeczności naszego Liceum – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Msza św. w intencji całej Społeczności naszego Liceum

Tradycyjnie w drugą niedzielę września – 13.IX.2020r. o godz. 13.00 odbyła się Msza św. w Bazylice pw. św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu w intencji Dyrekcji, grona pedagogicznego, uczniów, pracowników administracji i obsługi, absolwentów, emerytowanych pracowników szkoły oraz wszystkich zmarłych związanych z I Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu.

We wspólnej modlitwie polecaliśmy pamięć tych, dzięki którym Szkoła powstała, istnieje już 105 lat i z powodzeniem kształci kolejne młode pokolenia.

Nad organizacją mszy św. czuwał ks. Grzegorz Woszczek. Za czytania i psalm odpowiedzialni byli: Magdalena Urbańska z kl. 1d, Maja Skałbania z kl. 2d/p, Anna Kowalkowska z kl. 3b, Kornelia Imielska z kl. 3b. Na skrzypcach grał Kacper Ziarno z kl. 2b/g. W poczcie sztandarowym szkołę reprezentowali: Natalia Różanowska z kl. 3b, Julia Jesień z kl. 3b i Damian Niejadlik z kl. 3e.