Światowy Dzień Rzucania Palenia (2013) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Światowy Dzień Rzucania Palenia (2013)

22 listopada 2013 roku klasa 1c pod opieką wychowawcy Anny Reguły i pedagoga szkolnego Beaty Szymczyk-Bąchór zorganizowała obchody z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia.
Tego dnia rozdano uczniom jabłka, zakupione przez Starostwo Powiatowe i Inspekcję Sanitarną w Olkuszu, zgodnie z realizowanym zadaniem „Najzdrowszy Powiat Europy„.
Na godzinach wychowawczych wszyscy uczniowie dyskutowali na temat przestrzegania ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, która weszła w życie dnia 15 listopada 2010 roku.