Światowy Dzień Walki z AIDS (2014)

Z okazji Światowego Dnia AIDS klasa 1b pod opieką wychowawcy mgr Anety Kasprzyk i pedagoga szkolnego mgr Beaty Szymczyk-Bąchór w dniu 28 listopada 2014 roku zaproponowała klasom I i II przygotowanie w postaci plakatu czterech zagadnień: „Kobieta, mężczyzna, rodzina i dziecko – co doradziłbyś w ramach profilaktyki HIV i AIDS”. Każdą klasę reprezentowała dwuosobowa delegacja.

W tym dniu gościliśmy również panią Ewelinę Bączek – przedstawicielkę Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olkuszu, która przedstawiła przez szkolny radiowęzeł najistotniejsze kwestie związane z problemem AIDS. Przygotowano również wystawę poświęcona problematyce HIV i AIDS, która została umieszczona na przewiązce.