Światowy Dzień Zdrowia (2010) – I Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu

Światowy Dzień Zdrowia (2010)

(8 IV 2010)

W tym roku Światowy Dzień Zdrowia obchodziliśmy pod hasłem „Człowiek i miasto„. Przygotowaniami zajęła się klasa 2d. Udział wzięli uczniowie klas pierwszych i drugich. Przygotowano i przeprowadzono prelekcję multimedialną. Poza tym przygotowano wystawkę na korytarzu i ulotki dla młodzieży.

Uczniowie klasy 2d brali udział w Powiatowych Obchodach Światowego Dnia Zdrowia, m. in. w konkursie EKO-Moda zajmując II i III miejsca. Tego dnia przygotowana została również wystawka na temat choroby cywilizacyjnej – DEPRESJI – przez klasę 2a.