Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Zaproszenie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się dnia 22 czerwca (piątek) o godz. 10.00 w sali gimnastycznej. Po spotkaniu z Dyrekcją Szkoły, spotkanie uczniów z wychowawcami w klasach.
Serdecznie zapraszamy Uczniów i Rodziców.
Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się w Bazylice św. Andrzeja Apostoła w Olkuszu o godz. 8.00.

Relacja

ZNÓW MAMY WAKACJE!

Wyczekiwane od września ubiegłego roku, nareszcie nadeszły! Wakacje! Wszyscy uczniowie I LO z radością w tym dniu przybyli do szkoły, trzeba było przecież zakończyć ten rok ciężkiej pracy i otrzymać za nią nagrodę w postaci świadectwa. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni ze swoich wyników, jeżeli nie – życzymy powodzenia w przyszłym roku szkolnym.

Tegoroczne spotkanie ze szkołą umiliła wszystkim klasa Id, która była organizatorką uroczystego apelu. Jak co roku, Pani Dyrektor Irena Majda podsumowała zakończony rok szkolny, przypomniała najważniejsze sukcesy szkoły i jej uczniów, następnie wszyscy najlepsi i najaktywniejsi uczniowie otrzymali nagrody książkowe, a na koniec klasa Id w swoim wesołym programie artystycznym przypomniała najzabawniejsze i najchętniej wspominane wydarzenia z kończącego się roku w naszej szkole. Okazało się, że zdecydowanie mamy co wspominać!

Wszystkie dzieci wybiegły już ze szkoły, wszystkie zasłużyły na dwa miesiące słodkiego „nicnierobienia”. Korzystajcie z wolnego czasu, słońca i swobody, życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom I LO radosnego i bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Accessibility Toolbar