Wyróżnienie JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego dla naszej Absolwentki

W czwartek 21 czerwca 2018 r. w katowickim kinoteatrze „Rialto” odbyła się X Jubileuszowa Gala Wręczenia Wyróżnień JM Rektora UŚ prof. dr. hab. Andrzeja Kowalczyka.
Z wielką radością informujemy, że wśród nagrodzonych znalazła się nasza absolwentka – Joanna Żur, obecnie doktorantka III roku na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska UŚ.
Wyróżnienia Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Śląskiego otrzymują osoby wykazujące się zaangażowaniem, pomysłowością i wytrwałością w działalności naukowej oraz osiągające sukcesy w różnych dziedzinach.

Joasia w swoim dorobku naukowym posiada wystąpienia na 6 konferencjach naukowych, 4 publikacje, kieruje również autorskimi projektami pt. „Degradacja paracetamolu przez immobilizowany szczep Pseudomonas moorei KB4” oraz pt. „Konstrukcja konsorcjów bakteryjnych ukierunkowanych na kompleksową degradację niesteroidowych leków przeciwzapalnych”.
Joanna jest również pomysłodawczynią i wykonawcą zajęć laboratoryjnych pt. „Chemiae plantarum”, „Teoria wybuchu” i „Tajemnice wody” odbywających się w ramach Ogólnopolskiej Nocy Biologów.
Gratulujemy.

Strona WWW Uniwersytetu Śląskiego [ Wyróżnieni studenci i doktoranci ]

Accessibility Toolbar