Wizyta klasy akademickiej SGH w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie

W dniach 29-30 października 2019 roku klasy 1bg i 2b ekonomiczno-prawne uczestniczyły w zajęciach rozwijających umiejętności i kompetencje ekonomiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w ramach programu klasa akademicka SGH. Zajęcia warsztatowe dotyczyły zagadnień big daty – najbardziej prestiżowego kierunku studiów w SGH i jej zastosowania w biznesie oraz blok zajęć z logistyki dotyczący zarządzania logistycznego i specyfiki pracy w firmie logistycznej.

Pani Dyrektor Dorota Popowska koordynująca zajęcia w ramach współpracy z SGH wręczyła najbardziej zaangażowanym uczniom certyfikaty i upominki od uczelni. Wyróżnieni zostali: Maciej Barczyk 3e, Adam Drozd 3e, Michał Janus 2b, Grzegorz Stach 2b, Piotr Waszkiewicz 2b oraz Paweł Paś 1bg.

W drugim dniu pobytu w Warszawie młodzież naszej szkoły zwiedziła Muzeum Powstania Warszawskiego co było żywą lekcją historii. Z niecierpliwością oczekujemy wizyty pracowników naukowych SGH w naszej szkole.

Accessibility Toolbar