Szkolne obchody Święta Niepodległości (2019)

8 listopada 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia i towarzyszący jej Festiwal Pieśni Patriotycznej z okazji Święta Niepodległości. Była to wyrecytowana, wyśpiewana i zagrana lekcja historii Polski, patriotyzmu i polskości zaprezentowana przez młodzież naszego liceum. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć tych, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny. W hołdzie poległym i zmarłym pracownikom oraz absolwentom delegacja uczniów złożyła kwiaty i zapaliła znicz pod marmurową tablicą pamiątkową. O symbolicznej godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy 4-zwrotkowy hymn narodowy w ramach kontynuacji ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”.
Niech atmosfera piątkowego świętowania towarzyszy nam wszystkim również dzisiaj w Dniu Niepodległości !

Accessibility Toolbar